Чемпіонський рахунок у день народження ЦМС “Чемпіон”

Вчора на Центральному міському стадіоні “Чемпіон” в Ірпені відбувся товариський матч між командами “Ірпінь-Чемпіон” та ветеранами з Петровавлівської-Борщагівки – “Нивою”.

У складі обох команд цього дня  були вихованці наших досвідчених футбольних тренерів з Ірпеня, – “Петровича” та “Дмитрійовича”, які вже півстоліття працюють в Ірпінському регіоні і готують молоду зміну для нашого футболу.

І дуже знаково, що саме у цей день  – 30 липня 2017 року відбувся цей поєдинок на полі стадіону, який  відзначає свій перший день народження. Тому перед початком гри під час фотографування команд, деякі ветерани  “Ниви”,  тримали вгору один палець руки – таким чином, символізуючи 1 рік з часу відкриття стадіону.

Команди розпочали зустріч дуже активно. До завершення першого тайму ірпінці відзначилися голами  і за рахунку 5: 1 команди пішли на перерву.

У другому таймі також відчувалася перевага команди “Ірпінь-Чемпіон”, яка після забитих п’яти м’ячів  у першому таймі діяла більш психологічно розкуто та активніше, враховуючи значно молодший вік футболістів ірпінської команди, у порівнянні з гравцями команди-ветеранів “Ниви”.

Зазначимо, що двічі  дублем у другому таймі,  на 17 та 39 хвилинах відзначається гравець ірпінської команди Василь Троцько і з рахунком  7:1 завершується цей  товариський, але не з товариським рахунком матч на стадіоні “Чемпіон”, який у цей день відзначив свою першу річницю з моменту відкриття.

Отже, побажаємо, щоб і надалі цей стадіон був дуже успішним для наших спортсменів!

The post Чемпіонський рахунок у день народження ЦМС “Чемпіон” appeared first on ПРАВДА ІРПЕНЯ.